English Türkçe

راهکار های بسته بندی تیوب بهداشتی

برای انتخاب محصول بهداشتی مانند خمیردندان، اغلب مصرف کنندگان پس از خوش‌نامی برند به مواردی که بسته بندی تعهد می دهد توجه فراوان دارند.
استفاده تا آخرین ذره‌ی محصول بهداشتی در کنار سهولت مصرف محصول نقش بسیار موثری در انتخاب مشتری مخصوصا در خرید بعدی دارد.
تیوب برای مصرف محصول بهداشتی - و هر محصول دیگر - نقش حیاتی دارد مخصوصا برای محصولاتی مانند کرم های موبر و یا کرم‌ ها که مصرف و نگهداری از محصول به واسطه‌ی بسته بندی تیوب انجام می‌گیرد.
تصور کنید بهترین کیفیت خمیر دندان با بهترین مواد موثر و خوشبوکننده‌ی عالی درون تیوبی قرار گرفته که نازل مناسبی ندارد و یا در حین استفاده کنترل مصرف کننده را روی میزان محصول در هربار مصرف سخت می‌کند؛ اینها دلیل منطقی برای عدم استقبال مصرف کننده در خرید بعدی است و رضایتمندی وی به طرز هزینه بری کاهش می‌یابد.

استراتژیک بودن تیوب در برابر بسته بندی اولیه یا مقوایی بسیار بیشتر است چرا که در بهتر مصرف شدن محصول نقش مستقیم دارد. 

 

تیوبهای درزدار  شامل ABL و PBL هستند. (ABL (Aluminium Barrier Layer دارای لایه آلومینیومی و (BPL (Polymer Barrier Layer دارای لایه‌های پلیمری است. بسیاری از بسته بندی خمیر دندانها از تیوب های ABL استفاده می کنند.

تفاوت مشخص آنها در این است که ABL با فشردن تیوب تغییر شکل می دهد و به حالت اولیه باز نمی‌گردد در حالی که تیوب BPL پس از فشار دادن به حالت قبلی خود باز می گردند. انتخاب اینکه از کدام تیوب و چند لایه برای بسته بندی استفاده شود، با موارد موثر درون محصولات بهداشتی و همچنین استراتژی های بازاریابی و برندینگ و تجربه ی کاربری بستگی دارد.

آراپوش گستر برای تولید کنندگان محصولات بهداشتی بر اساس مواد تشکیل دهنده محصول، حساسیت اطلاعات روی تیوب، استراتژی های قیمت گذاری و مارکتینگ،‌ مخصوصا در مرچندایزینگ، در زمینه طرح و اندازه مناسب تیوب بدون درز از لحاظ حجم و قطر و ارتفاع راهکارهای مقرون به صرفه و با بازدهی بالا به نسبت سرمایه‌گذاری دارد. برای مشاوره می توانید با بخش امور مشتریان آراپوش گستر تماس بگیرید.