English Türkçe

نقش مهم بسته بندی تیوب در صنایع آرایشی

در تحقیقی که در سال ۲۰۰۶ با مشارکت دادن ۱۰۰۰ خانم انجام شد نقش بسته بندی در فروش و انتخاب محصولات آرایشی و بهداشتی به شکل شگفت انگیزی پررنگ بود. بر اساس این تحقیق مساله کیفیت و ابعاد زیبا شناختی طراحی و تناسب ها بسیار اهمیت دارد. این تحقیق در مورد تیوب ها به طور ویژه موارد زیر را به عنوان موارد موثر در رضایتمندی مشتریان از محصول برشمرد:

  • ۹۰%: استفاده تا آخرین قطره محصول درون تیوب
  • ۸۱%: خوانایی اطلاعات و نام و راهنمای چاپ شده روی تیوب
  • ۷۸%: دوام و حفظ کیفیت تیوب در دراز مدت
  • ۷۷%: سهولت استفاده و باز و بسته کردن راحت درب
  • ۵۶%: طراحی خلاقانه و ترکیب رنگ جذاب و زیبایی طرح

برای انواع محصولات آرایشی شامل محصولات مراقبت از پوست، مواد آرایشی، محصولات بهداشتی مراقبت از مو و بدن، طراحی و زیبایی تیوب تا ۸۵٪ در انتخاب اولیه محصول موثر است. از بارزترین دلایل استفاده از تیوب در صنایع آرایشی و بهداشتی سهولت و سرعت بالای تولید در واحد تولیدی مشتری، سهولت استفاده از محصول توسط مصرف کننده نهایی، حفظ کیفیت و بهداشت محصول در طول دوره مصرف، کاهش استفاده از مواد نگه دارنده با توجه به عدم تماس محصول با محیط پیرامونی و عوامل آلودگی زا می باشند. 

نقش استراتژیک بسته بندی با کیفیت و زیبا در بازاریابی و فروش محصول قابل انکار نیست؛ از این رو آراپوش گستر در قامت شریک تجاری مشتری، با تکیه به تجربه و توانمندی های رو به توسعه فنی خود، نسبت به ارایه جدیدترین، با صرفه ترین وبهینه ترین راهکار بسته بندی به مشتری اقدام می نماید.

 

تیوب بسته بندی پلاستیکی بدون درز


 

برای اینکه زودتر از همه از رویدادها و اخبار آراپوش گستر آگاه شوید
با ورود ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

آراپوش گستر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید