English Türkçe

مأموریت (Mission) :

تولید با بالاترین کیفیت و رعایت اصول ایمنی، بهداشتی و زیست محیطی برای انواع تیوب¬های پلاستیکی بدون درز و ظروف قرص جوشان با چاپ متنوع مورد نیاز مشتریان در صنایع آرایشی،‌ بهداشتی، دارویی، غذایی و صنعتی در سطح بازارهای داخلی و خارجی و جلب رضایت مشتریان، کارکنان و ذینفعان سازمان از طریق تکریم و احترام به حقوق مادی و معنوی آنها و تامین نیازهای امروز و انتظارات آینده مشتریان با ایجاد و توسعه ساختار سازمانی پویا مبتنی بر آخرین شیوه¬های مدیریت نوین و فرآیند مشتری¬گرا.

      ارزش‌ها (Values) :

 1. ایجاد فرهنگ مشتری مداری با هدف مشعوف ساختن مشتریان
 2. ارتقای سلامت محصول و صیانت از محیط زیست
 3. یادگیری و یاد دهی مداوم با هدف ارتقاء دانش سازمانی
 4. خلاقیت و نوآوری و تمرکز بر خلق شکوفایی
 5. مسئولیت پذیری و تعهد به جامعه و کارکنان
 6. احترام به شان و ارزشهای انسانی
 7. پایبندی به سیستم ها و بهبود مستمر
 8. ارزش آفرینی برای ذینفعان سازمان
 9. مدیریت استعدادها با جانشین پروری و شایسته سالاری

خط مشی (Policy) :

شرکت آراپوش گستر تولید کننده انواع تیوب¬های پلاستیکی بدون درز و ظروف قرص جوشان با چاپ متنوع، نیازهای مشتریان خود در صنایع آرایشی، بهداشتی، دارویی، غذایی و صنعتی را با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت همراه با نوآوری و تحویل به موقع تامین می¬کند. آراپوش گستر مشتریان خود را ممیزان مجرب و با دانشی می¬پندارد که به طور مستمر کیفیت محصولاتش را ممیزی می¬نمایند. بدین منظور و برای برآوردن کلیه الزامات و نیازمندی های مشتریان، ما الگوی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015، GMP و استانداردهای ملی و کارخانه ای  و تولید ناب را انتخاب نموده و اهداف ذیل را سرلوحه فعالیت¬های خود قرار داده¬ایم :

 

 1.  جلب رضایت و مشعوف ساختن مشتریان
 2.  رضایتمندی کارکنان و سهامداران به عنوان ذینفعان اصلی سازمان
 3.  ارتقاء میزان دانش و آگاهی کارکنان به عنوان سرمایه‌های اصلی سازمان
 4.  توسعه تحقیقات علمی و پژوهشی (R&D) به منظور بهبود مستمر و ارتقاء سطح کیفیت محصولات
 5.  افزایش میزان تولید و تنوع محصولات
 6.  افزایش سهم بازار داخلی و صادرات برای حضور در بازارهای خارجی
 7. بسط و توسعه کار گروهی و تیمی

این خط مشی بیانگر تعهد و توجه ویژه مدیریت به مقوله کیفیت و بهداشت بوده و کلیه پرسونل ملزم هستند تا با تعهد، مسئولیت‌پذیری و همکاری صمیمانه نسبت به اجرا و پیاده سازی خط مشی و دستیابی به اهداف فوق الذکر تلاش نموده و از هیچ کوششی فروگذاری ننمایند.

آراپوش‌گستر دارای دو دپارتمان R&D و آزمایشگاه‌های تخصصی است.

دپارتمان R&D به واسطه  آشنایی با نیازهای در حال تغییر افراد، تعهد به بهبود دائمی و با  استفاده از پژوهش‌های صورت گرفته، موجب بهبود تجربه مشتری و افزایش تمایز شما از رقبایتان می‌شود.

با توجه به استراتژیک بودن چاپ و تیوب بسته بندی، برای شما، آزمایشگاه‌های مجهز آراپوش با تست‌های متعدد، در مراحل مختلف، به حفظ اعتبار و تصویر  برند شما کمک می‌کند.

 

 

 

 

 

شعار آراپوش گستر :

"رقابت ناپذیری، ارزش آفرینی، نوآوری، یکرنگی، کیفیت، آینده نگری"

«تحول مسیر تکامل ما»

 

دستاوردها و افتخارات:

آراپوش‌گستر با تلاش مداوم در جهت تحول و تکامل، دستاوردهای بسیاری داشته که از آن‌ها میتوان به گواهی تحقیق و توسعه، گواهی استاندارد GMP، گواهینامه سیستم مدیریت مبتنی برISO9001:2015  اشاره کرد.

 

 

Picture