English Türkçe

مطالعه‌ی بازار مصرف برای توسعه برند شما

 

واحد تحقیق و توسعه آراپوش‌گستر با تعهد دائمی به بهبود، نوآوری و تحول در چاپ و تیوب بسته‌بندی، موجب افزایش تمایز، توان رقابتی و توانمندی شما در پاسخ به نیازها و سلایق متنوع و در حال تغییر مشتریان‌تان می‌شود.

همزمان با افزایش سرعت تغییر در دنیا، سلایق و نیازهای افراد نیز در حال تغییر است. شرکت‌هایی که در ارتباط مستقیم با مصرف‌کننده هستند، برای پیشی گرفتن از رقبا باید با التزام بیشتری با این جریان همگام شوند.

آراپوش‌گستر علاوه بر توجه و ارائه خدمات به مشتریان داخلی به صادرات محصول  به سایر کشورها (با فرهنگ‌های متفاوت ) نیز می‌پردازد. بنابراین واحد تحقیق و توسعه آراپوش‌گستر در وهله اول با انجام تحقیقات بازار به نیاز سنجی مشتریان پرداخته و توامان با افزایش دانش و آگاهی از فناوری‌های تولیدی به‌روز، به ارائه محصولات با کیفیت و برتر در جهت سلیقه و نیاز مشتریان می‌پردازد. چنین فرآیندی با تسهیل استفاده شما از تیوب‌های بسته‌بندی (در نتیجه کاهش ضایعات و هزینه‌های شما)، بهبود تجربه مصرف‌کنندگان از مصرف کالا و افزایش هزینه‌های سوییچ از محصولات شما، به محصولات رقبا، موجب  تقویت تصویر برند وافزایش سود شما می‌شود.

این واحد که تحت پروانه تحقیق و توسعه از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در حال فعالیت است تنوع محصول و فرمولاسیون‌های مورد استفاده را طبق استاندارهای ملی و بین المللی و تحقیق و پژوهش‌های صورت گرفته، به کار می‌گیرد.

 

موارد زیر که برای اولین بار ارائه شده‌اند، بخشی از شواهد تلاش‌های اثر بخش واحد تحقیق و توسعه آراپوش‌گستر است:

  • تیوب و کپ چسپ با نازل موشکی سایز 50
  • تیوب و کپ‌های اوال با سایزهای 30، 35، 40
  • تیوب و شانه مخصوص کپ‌های پمپی سایز 30
  • تیوب و کپ با ازل چشمی کودک سایز 25