English Türkçe

آراپوش گستر تولیدکننده برتر تیوب های قرص جوشان و چندلایه پلاستیکی بدون درز


شرکت آراپوش گستر (سهامی خاص) تولید کننده انواع تیوب های پلاستیکی بدون درز و ظروف قرص جوشان با چاپ و تزیینات متنوع، در سال 1383 تاسیس گردید و نیازهای مشتریان خود در صنایع آرایشی، بهداشتی، دارویی، شوینده، غذایی و صنعتی را با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت همراه با نوآوری و تحویل به موقع تامین می کند.
 
 
 

خط مشی آراپوش گستر:

آراپوش گستر مشتریان خود را ممیزان مجرب و با دانشی می پندارد که به طور مستمر کیفیت محصولاتش را آدیت و ممیزی می نماید.
بدین منظور و برای برآوردن کلیه الزامات و نیازمندی های مشتریان، ما الگوی سیستم مدیریت کیفیت GMP، استاندارد ملی ایران، 2015:9001ایزو و تولید ناب را انتخاب نموده و اهداف ذیل را سر لوحه فعالیت های خود قرار داده ایم:
 
۱. جلب رضایت و مشعوف ساختن مشتریان
 
۲. رضایتمندی کارکنان و سهامداران به عنوان ذینفعان اصلی سازمان
 
۳. ارتقای میزان دانش و آگاهی کارکنان به عنوان سرمایه های اصلی سازمان
 
۴. توسعه تحقیقات علمی و پژوهشی (R&D) به منظور بهبود مستمر و ارتقای سطح کیفیت محصولات
 
۵. افزایش میزان تولید و تنوع محصولات
 
۶. افزایش سهم بازار داخلی و شروع صادرات برای حضور در بازارهای خارجی
 
۷. بسط و توسعه کار گروهی و تیمی
 
این خط مشی بیانگر تعهد و توجه ویژه مدیریت به مقوله کیفیت و بهداشت محیط بوده و کلیه پرسنل ملزم هستند تا با تعهد، مسئولیت پذیری و همکاری صمیمانه با نماینده مدیریت نسبت به اجرا و پیاده سازی خط مشی و دستیابی به اهداف فوق الذکر تلاش نموده و از هیچ کوششی فروگذاری ننمایند.
 
 
ParallelImage

 

 

دستاوردهای آراپوش گستر تاکنون:

۱. توانایی تولید روزانه ۲۵۰.۰۰۰ عدد محصول چاپی
 
۲. ارایه دهنده بیشترین تنوع چاپ بر روی تیوب های تولیدی
 
۳. تنها ارایه کننده خدمات چاپ ترکیبی، هات استمپ (Hot Stamp) و چاپ تا روی شانه در تیوب های چند لایه پلاستیکی بدون درز
 
۴. عرضه کننده متنوع ترین تیوب های قرص جوشان
 
۵. تولید کننده متنوع ترین تیوب های چند لایه پلاستیکی بدون درز در مقاطع و نازل های گوناگون
 
۶. اولین شرکت با قابلیت چاپ با روش سیلک اسکرین بر روی انواع تیوب
 
 
 

<<تحول مسیر تکامل ماست>>

 
 
 

GMP استاندارد

GMP مخفف (Good Manufacturing Practice(s به معنای شیوه های خوب تولید می باشد. گواهی GMP برگه ایست که صادر کننده آن با توجه به مکان و روند تولید محصول کارخانه پس از انجام بازدیدها و ممیزی های لازم، آن را اعطا می کند. GMP تضمین کیفیت برای حصول اطمینان از مطابقت فرایندهای تولید یک کارخانه با استانداردهای کیفیت است.

استاندارد ملی ایران

سازمان استاندارد ملی ایران به عنوان متولی بازرسی فنی و کیفی کالاهای ایرانی وظیفه تدوین استانداردهای ملی ایران ISIRI رادارا می باشد .استانداردهای ملی ویژگی های لازم در تولید یک فرآورده یا انجام یک خدمت را مشخص می نماید و در صورت وجود استاندارد برای محصول ، این استاندارد می تواند تشویقی یا اجباری باشد.موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران تنها سازمانی در ایران است که بر طبق قانون می تواند استاندارد رسمی فراورده ها را تعیین و تدوین و اجرای آنها را با کسب موافقت شورای عالی استاندارد اجباری اعلام نماید.

تولید ناب برای اولین بار در شرکت خودروسازی تویوتای ژاپن مطرح گردید و روشی برای خط تولید است که از مدیریت ناب و تفکر ناب نشات می گیرد. مبنای آن تولیدی است که به سمت حذف ضایعات و هر چه بهینه کردن زمان، انرژی و منابع برود. این روش موجب کاهش اتلاف نیرو شده و نیاز به انبار مواد در محل را کاهش می دهد.

با استفاده از تولید ناب می توان با کامپیوترهای همراه به صورت بی سیم جهت بهبود پیگیری مواد، فرایند تولید و موقعیت یابی خودکار برای هر زمینه استفاده کرد.

چاپ با هات استمپ (Hot stamping or foil stamping)  یک روش چاپی است که در آن مرکب از پیش خشک شده یا فویل هایی رنگی تحت حرارت بالا روی محصول چاپ می شوند. این فویل ها براق هستند و جلوه ای خاص به طرح چاپی می دهند و برای چاپ آنها از کلیشه‌های سیلیکونی استفاده می شود.