پارسی English

Kaynar Tablet tüpu.

 

 
Arapoush Gostar, ilk yerli üretici olarak ve İran Ulusal Standardı, GMPIFDA (Apple Health Mark) ve ISO9001: 2015'in de dahil olduğu tüm standartlara uygun olarak İran'da kaynar Tablet Tüpu Üretim Hattı'nı başlattı ve kademeli olarak ithalat payı sıfıra indirdi.
 
Arapoush Gostar şu anda en çok çeşitle kaynar tablet tüplerin tedarikinde en büyük pazar payına sahip.
Günlük üretim kapasitesi şu anda 100000 olup ve bu hala İran'daki en büyük üretim kapasitesidir.
 
Müşteri isteğine bağlı olarak farklı ebatlarda üretim yapmak mümkündür, ancak standart olarak 22 x 78, 36 x 96 ve 27 x 86, 138 ve 175 mm çapında , kaynar tablet tüplerde uretim ve siparişde en buyuk paya sahiptir . Silikagelli kapaklar, spiralli / spiralsiz iki tipte mevcuttur.
 
 
 
Ürün adı kaynar tablet tüpu  olmasına rağmen, kaynar tabletlerine ek olarak, neme karşı koruma ve  silindirik ambalaj gerektiren başka herhangi bir gıda ürünü çikolata ve sakız gibi bu kaplara paketlenebilir.

 

 

Arapoush Gostar'ın bu kaplara baskı yapabilmesi nedeniyle, bu gibi çeşitli ürünler için uygun paketleme koşulları sağlamıştır.
Arapoush Gostar  kaynar tablet tüpü kapağı, silika jel bölmesine sahiptir ve spiralli / spiralsiz üretilebilir.

MASTER BATCH teknığı  kullanarak renkli kapaklar üretmek de mümkündür.

Kapaktakı silikageli korumak ve daha uzun raf omrü için kaynar tablet tüpleri özel ambalajlarda paketlenmiştir.

Ambalajda , 5 katlı kartonlara yerleştirilmiş sızdırmaz alüminyum lamine zarflar kullanır. Bu, hijyeni en üst düzeye çıkarır ve nemin ve kirleticilerin nüfuz etmesini önler.