پارسی English

Endüstriyel ürünler için dikişsiz tüp ambalajları

 
Endüstriyel ürünlerin özellikleri, ambalajın yalnızca içindeki malzemeyi korumasını değil, aynı zamanda tüketici riskini de en aza indirmesini gerektirir. Tüpteki bileşenlere dayanarak, tabakaların sayısına ve türüne ve bunların arasındaki yapıştırıcıya karar verilir.
 
 
Korozyon, yapışma, alerji ve benzeri konuların tümü, endüstriyel ürün tüpü ambalajının tüm yönlerini etkileyen faktörlerdir. Bu ürünler üzerine tüp baskısı bile, içerik için gerekli olan kalınlık veya oksijenasyon miktarını standartta tutacak şekilde yapılmalı Diğer yandan, baskı ve boyama, sanayi kullanmı için olduğunu açıkça tanımlanacağı şekilde olmalı, böylece çocuklar ve yetişkinler tarafindan  yanlışlıkla kullanılmaz.
 
Bir diğer önemli nokta, tüp üzerine basılan bilgilerin kalitesidir; örneğin, cilt ve gözler için ürünü kullanma tehlikelerini ve ayrıca sorun anında acil tedavi talimatlarını belirtilmesi .
 
Baskının tüp üzerindeki küçük yüzey alanı nedeniyle ve özellikle tüpün, son içerik parçacıkları tüketilene kadar tüketicinin elinde kalması nedeniyle, baskı kalitesinin, tüpün küçük yüzeyini verimli  kullanımı ve baskının okunabilirliğini  Korunacak şekilde olması gerektir.
 
 

 

Arapoush gostar  5 renk silk ve  6 renk kuru ofset baskıyla beraber hot stamp baskı yı MASTER BATCH teknıgıyle yapabileme  özelliğine sahiptir , 
Endüstriyel malzemeler için tüp ambalaj çözümleri sunabilme özelliğine sahiptir Daha fazla bilgi için Arapoush Müşteri İlişkileri ile iletişime geçebilirsiniz.