پارسی English


Serigrafi Baskı
 

Arapush Gostar, İran'da dikişsiz plastik tüplerde ve  kaynar tabletlerde 6 renge kadar olanak veren  ilk serigrafi baskı sağlayıcısıdır.
Baskının güzel etkisine ek olarak (serigrafi baskısında rengin belirginliği nedeniyle), bu yöntemin kullanılması müşteriye farklı özellıkler sunuyor, en önemlileriden : 
 
  •  Renkli tüplere baskı yapabilme (master batch)
  •  4 Renkli Görüntü Baskısı (CMYK)
  •  Sıcak damgalanmış tüp gövdesi yüzeylerine baskı (hot stamp)
  •  Baskı tasarımında verniği kullanmak ve dikişsiz plastik tüpün omzuna kadar baskı imkanı
 

 

    

Picture

 
Ürün üzerinde en iyi baskı kalitesini sağlamak amacıyla, Araposh Gostar'daki ekibimiz en iyi baskı dosyası hazırlamak için en uygun fikir ve teknikleri inceler ve uygular.
 
Serigrafi baskı veya ipek baskılarda çok küçük deliklere sahip bir dantel kumaş kullanır.
Çerçevedeki ızgara, şablon veya kalıplaşmış olduğunu kanıtlar. İstenilen görüntü bu ızgarada oynatılır. Daha sonra görüntünün boyanmaması gereken kısımlar, bloke edici bir oje ile kaplanır.Daha sonra alt tabakayı, maça veya merdane presi ile yazdırılacak yüzeye aktarılır. Renk veya alt kısım yalnızca engellenmemiş kısımlardan yazdırılan kağıda veya yüzeye taşınır ve görüntü üzerinde belirir.

 

 

Bu şekilde tüp üzerine renkli veya metin olarak 20 mikrona kadar baskı yapabilir ve renkleri birbiri üzerine basmak mümkündür.
Bu yöntem aynı zamanda tekstil, porselen, seramik, metal vs. Çeşitli malzemelere uygulanabilir. Tek renkli veya çok renkli baskılar. silk baskı, baskı yöntemleri arasında benzersiz olan dairesel ve düzlemsel olmayan şekillere sahip nesnelere de basılabilir. silk baskı, takvimler, vade, gözlük ve kağıt gibi çeşitli nesnelere reklam yayınlamak için de kullanılır.