پارسی English


 

Arapoush Gostar, müşteri ihtiyacına göre tek parça ve iki parça göz nozullu tüp üreticisidir.

Tüp endüstrisinin kozmetik endüstrisindeki önemli rolü.

2006 yılında 1000 kadının katıldığı bir çalışmada, paketlemenin kozmetik satışında ve kozmetik seçiminde olan rolünun şaşırtıcı derecede önemli olduğunu gostermiştir.

Bu araştırmaya göre, tasarım , kalite ve estetik çok önemlidir.

Özellikle tüpler üzerine yapılan bu araştırma, üründe müşteri memnuniyetine etkili olan detaylar dogrultusunda aşağıdakileri sıraladı:

 

  • % 90: Tüpte son damlasına kadar kullanım

  • % 81: tüp üzerinde basılı bilgilerin , adın ve kılavuzun okunabilirliği

  • % 78: dayanıklılık ve uzun ömürlü tüp kalitesi

  • % 77: Kullanımı kolay ve kapağın kolay açılıp kapanması

  • % 56: Yaratıcı tasarım , çekici renk kombinasyonu ve güzel design

 
 

تیوب بسته بندی پلاستیکی بدون درز

Cilt bakımı, kozmetik, vücut ve saç bakım ürünleri dahil olmak üzere tüm kozmetik türleri için, tüp tasarımı ve güzelliği 87%'e kadar ürünü seçmede etkilidir.
 
Kozmetik endüstrisinde tüp kullanmanın en belirgin nedenleri ; üretim kolaylığı ve üretim hızı, son tüketici tarafından kullanım kolaylığı, tüketim süresi boyunca ürün kalitesinin korunması , hijyen ve ürünlerın dış etkenlerle teması olmadığından  kaynaklanan kullanılan koruyucu maddelerin azaltılmasıdır.
 
Yüksek kaliteli ambalajın ürün pazarlaması ve satışındaki stratejik rolü inkar edilemez, bu nedenle müşterinin iş ortağı olan Arapoush Gostar, gelişen teknik uzmanlığına ve yeteneklerine güveniyor ve en uygun maliyetle ve en uygun şekilde sunmala Paketleme çözümüleriyle müşteri için çalışır.