پارسی EnglishKombine baskı
 

Kombine baskı, tüp üzerinde çok sayıda ve sık sık (bazı durumlarda) yazdırma yetenekleri içerebilir. Arapush Gostar, şu anda İran'da kuru ofset baskı, serigrafi baskı, sıcak damga baskı ve omuz baskı kombinasyonlarını 11 renk de uyguluyabilen tek üreticidir.
 
Bu özellik, satış pazarında ürünlerin etkisinin ve kalitesinin gücünü müşteri gozunde arttırmada büyük önem taşır,  tüp üzerinde çok çeşitli, özgün ve göz alıcı tasarımların oluşturulmasını sağlar.
Ürün üzerinde en iyi baskı kalitesini sağlamak amacıyla, Araposh Gostar'daki ekibimiz bir baskı dosyası hazırlamak için en uygun fikir ve teknikleri inceler ve uygular.

 

 

Picture

 

 
Adından da anlaşılacağı gibi, hibrid baskı silk ve ofset baskıların bir kombinasyonudur ve bu iki baskı türünün tüm özelliklerine sahiptir. Bunu yapmanın yolu, tasarım ofsetinin bir kısmını basmak ve ardından belirlenmiş diğer parçaları silk baskıya eklemek.
Bu, ürünün bir sonraki çıktısına izin verecektir. Genellikle, arka plan görüntüleri ofset baskı ile basılır ve on plan görüntüleri silk baskı ile basılır.