پارسی English

Sıhhi Tüpler için Ambalaj Çözümleri

 

Diş macunu gibi hijyenik bir ürün seçerken, çoğu tüketici marka isminden sonra ambalajın vaat ettiğine çok dikkat ediyor.
sağlık bakım ürününü kullanımı, kullanım kolaylığı ile birlikte, özellikle sonraki satın alımlarda, müşteri seçiminde çok önemli bir rol oynamaktadır.

 

 

Sıhhi ürünlerin kullanımına yönelik tüpler - ve diğer herhangi bir ürün için hayati rol oynar, özellikle krem gibi ürünlerde ki paketlemenin ürünun küllanım ve omüru için önemli rolu vardır.

 
görsellik içermeyen veya her seferinde tüketildikten sonra ürün üzerinde tüketici kontrolünü zorlaştıran bir tüpün içinde en iyi etkili bileşenler ve mükemmel deodorant içeren en iyi diş macununu hayal edin; bunlar müşterinin bir sonraki alımında doğrudan etki eden mantıklı sebeblerden olucaktır .
Tüp orijinal ambalajdan veya kartondan çok daha stratejik çünkü ürünün daha iyi tüketilmesini sağlamada doğrudan rol oynuyor.
 
 

 

Birleştirilmiş tüpler ABL ve PBL içerir. ABL (Aluminyum Bariyer Katmanı) alüminyum bir katmana ve BPL (Polimer Bariyer Katmanı) polimer katmanlara sahiptir, çoğu diş macunu ambalajında ​​ABL tüpleri kullanılır.
 

Bunların belirgin farkı, ABL'nin tüpü sıkıştırarak deforme olması ve BPL tüpü basıldıktan sonra orijinal durumuna geri dönerken orijinal durumuna geri dönmemesidir.

 

Hangi tüplerin ve kaç katman kullanılacağı seçimi, sağlık ürünlerinin içinde kullanılan etkenlerın, ayrıca pazarlama ve marka stratejileri , kullanıcı deneyimine bağlıdır.
 

Arapoush Gostar Sağlık Ürünleri Üreticileri için Ürün Bileşenleri, tüp uzerindekı  Bilgilerinin Hassasiyeti, Fiyatlandırma ve Pazarlama Stratejileri, Özellikle Merchandising, dikişsiz tüp Tasarımı , yukseklık ve Çap  seçenekler sunuyor ve Maliyet Açısından Ekonomiktir ve yüksek yatırım getirisidir. Danışmanlık hizmetleri  için Arapush Gostar Müşteri İlişkileri ile iletişime geçebilirsiniz.